Сараево

  во

  Во рамки на проектот за развој и промоција на туризмот, предводен од Советот за регионална соработка (РЦЦ) во земјите од Западен Балкан, во петокот во Сараево ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Во рамки на проектот за развој и промоција на туризмот, предводен од Советот за регионална соработка (РЦЦ) во земјите од Западен Балкан, во петокот во Сараево ...
  сите 9 | | | веќе видена

  На свеченоста се обрати директорката за Западен Балкан во Генералната дирекција на Европската комисија за политиката на соседство и преговори за проширување, ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Во рамки на проектот за развој и промоција на туризмот, предводен од Советот за регионална соработка (РЦЦ) во земјите од Западен Балкан, во петокот во Сараево ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Во рамки на проектот за развој и промоција на туризмот, предводен од Советот за регионална соработка (РЦЦ) во земјите од Западен Балкан, во петокот во Сараево ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Во рамки на проектот за развој и промоција на туризмот, предводен од Советот за регионална соработка (РЦЦ) во земјите од Западен Балкан, во петокот во Сараево ...
  сите 69 | | | веќе видена

  Дербито на 17. коло во Премиерлигата на Босна и Херцеговина помеѓу Зрињски од Мостар и Сараево заврши со 2:2 по драматични пресврти, напната атмосфера и пенал ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Крсте Велкоски ја продолжува гол серијата во тимот на Сараево. Напаѓачот кој доби покана за враќање во репрезентативниот состав, погоди во ремито 2:2 против ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Скопје утрово е 14 најзагаден град во светот, а Македонија е меѓу најзагадените земји на Балканот. Од главните градови на Балканот, високо загадени се Скопје ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Скопје утрово е 14 најзагаден град во светот. Македонија е меѓу најзагадените земји на Балканот. Од главните градови на Балканот, високо загадени се Скопје и ...
  сите 10 | | | веќе видена