Дневник

  во

  Храната во Македонија е безбедна, засилен е бројот на контроли, информира директорот на Агенцијата за храна и ветеринарство Зоран Атанасов. Како што објасни, ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Охрид, 8. август 2018 (ИНПРЕС) – Синоќа се одржа охридската промоција на книгата „Македонскиот стрип во изданијата на новосадски Дневник“ на авторите од ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Дополнителни часови за професори за користење на електронскиот дневник Во рамките на своите законски надлежности државните инспектори утврдиле дека некои од ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Во охридскиот кафе бар Shilla, утре со почеток во 20:00 часот ќе се одржи охридската промоција на книгата „Македонскиот стрип во изданијата на новосадски ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Охрид, 6. август 2018 (ИНПРЕС) – Во охридскиот кафе бар Shilla, утре со почеток во 20:00 часот ќе се одржи охридската промоција на книгата „Македонскиот стрип ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Прва слика Наскоро ве очекува тешка ситуација. Додека нештата се одвиваат следните неколку недели, дајте си признание дека оваа неодамнешна ситуација била ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Нема пропусти во лекувањето на четирите деца со дијабетес кои изминатава недела со влошена состојба завршија на скопските клиники, а едно од нив беше и во кома ...
  сите 3 | | | веќе видена