Дневник

  во

  Деновиве читам колку се опасни по здравјето и животот ГМО-храната, зеленчуци и овошје. Смртоносни. И на кутиите цигари пишува дека се смртоносни, ама оди кажи ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Македонските стрип-автори Александар Стеванов, Дарко Богданов и Сашо Гачев денеска, на отворањето на тридневната 20-та Балканска смотра на млади стрип-автори ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Македонските стрип-автори Александар Стеванов, Дарко Богданов и Сашо Гачев денеска, на отворањето на тридневната 20-та Балканска смотра на млади стрип-автори ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Грчката дијаспора вербално го нападна вчера премиерот на Грција, Алексис Ципрас, за време на неговата посета во Лондон. Грчките иселеници извикуваа ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Грчката дијаспора вербално го нападна вчера премиерот на Грција, Алексис Ципрас, за време на неговата посета во Лондон. Грчките иселеници извикуваа ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Во опасност ќе бидат и повисоките згради во населбите Аеродром, Ново Лисиче и Кисела Вода, зашто се направени врз почва непогодна за висококатници, тврди ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Чиста кожа покажува дека вашето здравје е во добра состојба, а свежо и блескаво лице го покажува здравјето на целото тело. Затоа, проблемите со кожата се јасен ...
  сите 6 | | | веќе видена