Бериша

  во

  На Инфективната клиника на Клиничкиот и универзитетски центар на Косово денеска се пријавени шест нови случаи за кои постои сомнеж дека е можно да се заразени ...
  сите 355 | | | веќе видена

  На Инфективната клиника на Клиничкиот и универзитетски центар на Косово денеска се пријавени шест нови случаи за кои постои сомнеж дека е можно да се заразени ...
  сите 108 | | | веќе видена

  На Инфективната клиника на Клиничкиот и универзитетски центар на Косово денеска се пријавени шест нови случаи за кои постои сомнеж дека е можно да се заразени ...
  сите 109 | | | веќе видена

  Денес на инфективната клиника на Клиничкиот и универзитетски центар на Косово денеска се пријавени шест нови случаи за кои постои сомнеж дека е можно да се ...
  сите 110 | | | веќе видена

  На Инфективната клиника на Клиничкиот и универзитетски центар на Косово денеска се пријавени шест нови случаи за кои постои сомнеж дека е можно да се заразени ...
  сите 111 | | | веќе видена

  Осум сомнителни случаи задржани на Инфективната клиника на Клиничкиот и универзитетски центар на Косово. Косовските медиуми пишуваат дека меѓу нив има и лица ...
  сите 112 | | | веќе видена

  Порталот ВЕЧЕР дознава дека рано утрово, околу 5 часот, со интервенција на полицијата и обвинителството за организиран криминал фатена е група која шверцувала ...
  | | веќе видена

  Во пресрет на супер интересниот дуел меѓу Македонија и Косово, кој се игра на 26 март,нашиот познат спортски новинар Решат Ибраими направи интервју со Лули ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Портало ВЕЧЕР дознава дека рано утрово, околу 5 часот, со интервенција на полицијата и обвинителството за организиран криминал фатена е група која шверцувала 5 ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Утре во класичната скопска пресметка, се среќаваат Работнички и Шкупи. Натпреварот е своевидно дерби на 20.коло, а се игра на Арената „Тодор Проески“. Да ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Министерството за култура ги објави резултатите од Годишните конкурси за финансирање проекти од национален интерес во културата за 2020 година по дејности и ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Зимската пауза заврши, утре со дуелот меѓу Вардар и Македонија ЃП (14 часот) почнува вториот дел од сезоната во Првата фудбалска лига, а најтрофејниот ...
  сите 88 | | | веќе видена

  Поранешниот албански претседател и екс премиер Сали Бериша, експресно реагираше на изјавите на актуелниот албански премиер Еди Рама и неговиот косовски колега ...
  сите 117 | | | веќе видена

  Поранешниот албански претседател и експремиер Сали Бериша изјави дека продолжува да повикува на револуција како „единствен начин да се отстрани Еди Рама од ...
  сите 10 | | | веќе видена