Бериша

  во

  Клиниката за инфективни болести при Универзитетскиот клинички центар во Приштина на Фејсбук објави дека хоспитализираната странска државјанка не е заразена со ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Клиниката за инфективни болести при Универзитетскиот клинички центар во Приштина на Фејсбук објави дека хоспитализираната странска државјанка не е заразена со ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Клиниката за инфективни болести при Универзитетскиот клинички центар во Приштина на Фејсбук објави дека хоспитализираната странска државјанка не е заразена со ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Клиниката за инфективни болести при Универзитетскиот клинички центар во Приштина на Фејсбук објави дека хоспитализираната странска државјанка не е заразена со ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Струга Трим Лум во својата дебитантска сезона во есенскиот дел, беше навистина пријатно изненадување. Заврши на 6.место на табелата во ПМФЛ, со само три бода ...
  сите 24 | | | веќе видена

  По три дена одмор, отако се вратија од сончевата Анталија, денеска Струга Трим Лум дома на првиот тренинг по враќањето од Турција, начекаа снег. Интересно беше ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Новоименуваниот косовски министер за одрбана Антон Ќуни ја прими денеска официјално должноста, при што побара од неговиот претходник Рустем Бериша да му биде ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Новоименуваниот косовски министер за одрбана Антон Ќуни ја прими денеска официјално должноста, при што побара од неговиот претходник Рустем Бериша да му биде ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Поранешниот албански претседател и експремиер Сали Бериша го поздрави договорот постигнат помеѓу Движењето „Самоопределување“ и Демократскиот сојуз на Косово ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Поранешниот албански претседател и експремиер Сали Бериша го поздрави договорот постигнат помеѓу Движењето „Самоопределување“ и Демократскиот сојуз на Косово ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Поранешниот албански претседател и експремиер Сали Бериша го поздрави договорот постигнат помеѓу Движењето „Самоопределување” и Демократскиот сојуз на Косово ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Чиро Имобиле денес одигра уште еден одличен натпревар во дресот на Лацио. Лацио стигна до убедлива победа, а Имобиле се зацврсти на врвот на листата стрелци. ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Лацио води со уверливи 4:0 по 45 минути игра против СПАЛ, а фановите на „Олимпико“ одново имаа можност да видат два погодоци на најразиграниот напаѓач во ...
  сите 101 | | | веќе видена