Архива на вести за 19 Мај 2017

Големо разочарување за оваа девојка. Нејзиниот несуден сопруг ја оставил само три дена пред венчавката и во потполност ја шокираше. Карли Акерс, 30 годишна ...
сите 3 | | | веќе видена

Адам Лајонс (36) од источен Лондон живее со две девојки, и за Индипендент открива дека наскоро треба да стане татко по втор пат, и дека оваа чудна заедница ...
| | веќе видена

Оваа девојка вели дека се препородила откако почнала да се тушира само со ладна вода. Таа навика одлично делува на целото тело, а дури помага и за побрзо ...
сите 25 | | | веќе видена

Премиерата на филмот „Окја“ на Канаскиот филмски фестивал, беше прекината само пет минути по почетокт, поради извиците на негодување на публиката во салата. ...
сите 9 | | | веќе видена

Русија го анализира бомбардирањето на конвојот на сирискиот режим во близина на јорданската граница од страна на коалицијата преводена од САД, изјави рускиот ...
сите 24 | | | веќе видена

Бесната жена била во придружба на двајца млади мажи кога во вторникот попладне упаднала на свадбата, извадила револвер и гласно порачала пред присутните: – ...
сите 18 | | | веќе видена

-Платформата како политички документ е злонамерна- истакна Љупчо Палевски во „Аргументи“ на ТВ Нова. Тој додаде дека доколку се работи за кохерентност на ...
сите 3 | | | веќе видена