Интересно

Шпанија | Серхо Рамос очигледно не се штедеше по победата над Баерн Минхен во полуфиналето од Лигата на шампионите, па упати критики и до Франс Фудбал... ...
сите 39 | | | веќе видена

Колку панели и требаат на Македонија за целосно снабдување со соларна енергија.. Според анализите на Finder, на Македонија и требаат само 160 км2, т.е. само ...
сите 6 | | | веќе видена

next