Родена е да биде на чело, бестрашна е, и прва е

Ова е месец на жената родена во знакот Овен. Страствена, бунтовна, слободоумна, ентузијастична, одважна и самоуверена. Оваа жена е тврдоглава и силна, ...
| | веќе видена | слични

Ако сакате да бидете во врска со силна личност, тогаш дефинитивно треба да изберете Овен. Постојат неколку работи кои би требало да ги знаете ако сте заљубени ...
| | веќе видена | слични

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Таа е родена да биде на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Љубомир Јовески, државниот јавен обвинител информираше дека досега биле сослушани осум лица, а меѓу нив бил и сопственикот на туристичката агенција „Беса ...
сите 753 | | | веќе видена

Како што јави дописникот на МИА од Софија, според Комитова, која е експерт за противпожарна заштита на објекти, има нешто многу чудно, а тоа е што пожарот ...
сите 793 | | | веќе видена

Истражувавме и изминативе два-три дена и ќе предложиме една нова мерка до Владата, а тоа е посебна стимулација за матичните лекари. Односно, матичните лекари ...
сите 361 | | | веќе видена

Ги видовте фактурите што ги плати МЕПСО, фактурата што ја плаќа ЕЛЕМ, секој ден гледаме бидејќи секој ден има тендери. Таа фактура ќе продолжи и во иднина да ...
сите 130 | | | веќе видена

„Ние два дена гледавме нашите обвинители како се присутни во Бугарија, а се воопшто ненадлежни за инцидентот кој што се случи, за трагедијата која што се случи ...
сите 148 | | | веќе видена

Македонските фудбалери ќе играат против европскиот шампион Италија, во баражот за Светското првенство кое следната година ќе се игра во Катар. Денес се одржа ...
сите 147 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Родена е да биде на чело, бестрашна е, и прва е

Од:
До кого (е-маил):
Порака: