Николас Кејџ е спремен за четврти брак

2 копии

Оскаровецот, Николас Кејџ поднел барање за поништување на бракот само четири дена откако кажа „да“ со неговата девојка, Ерика Коике.Според информации од судот ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Богатството на холивудскиот актер Николас Кејџ неодамна беше проценето на 150 милиони долари а денес оваа сума вртоглаво се намали.Причината за ова ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

55-годишниот актер Николас Кејџ, во алкохолизирана состојба дошол со 19 години помладата девојка Ерика Коике во канцеларијата во Лас Вегас за да земе дозвола ...
| | веќе видена | слични

Холивудската ѕвезда Николас Кејџ поднесе барање за раскинување на бракот само четири дена по венчавката. Тој изјави дека ќе побара развод доколку не му биде ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Охрид, 3. април 2020 (Inpress) – Семејството на почината 37-годишна родилка Фатиме Бајрам од Охрид обвинува дека дежурните гинеколози од охридската болница не ...
сите 262 | | | веќе видена

Министерството за здравство како невистинити ги оцени информациите што ги сподели во интервју за Канал 5 телевизија претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан ...
сите 162 | | | веќе видена

Новиот објект за хирургија во Охрид ќе функционира како болница за заразени од коронавирус, а во Куманово ќе се прави стручна проценка дали да се воведе ...
сите 288 | | | веќе видена

Бројот на заразените од Ковид-19 во светот уште завчера ја надмина бројката од еден милион. Според податоци од синоќа, во САД се евидентирани повеќе од 270.000 ...
сите 604 | | | веќе видена

Адмиралот Џејмс Фого, командант на Здружената команда на НАТО во Неапол, и посака добредојде на нашата земја. -Ми претставува голема чест да и посакам ...
сите 91 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Николас Кејџ е спремен за четврти брак

Од:
До кого (е-маил):
Порака: