Интересно

Шпанија | Пеп Гврадиола ги прокоментира написите кои велеа дека Манчестер Сити минатата година на Лео Меси му понудил договор вреден 250 милиони евра, како и ...
сите 28 | | | веќе видена

Останато | Никлас Бендтнер е осуден на 50 дена затвор за напад врз таксист во Копенхаген, адвокатот на фудбалерот веднаш поднесе жалба... Поранешниот играч ...
сите 5 | | | веќе видена

next