Интересно

Италија | Матуиди го опишува Кристијано Роналдо, тој исто како и речиси сите негови соиграчи од Јувентус е импресиониран од работата и подготвеноста на ...
сите 159 | | | веќе видена

Англија | Арон Ремзи во летниот преоден рок ќе може да направи трансфер како слободен играч откако на одржаниот состанок клубот му соопштил дека нема да му го ...
сите 14 | | | веќе видена

next