Интересно

Италија | Фудбалерот на Росонерите тврди дека критиките на адреса на неговата екипа биле „преголеми“, тој се извини за автоголот против Џенова, додавајќи дека ...
сите 19 | | | веќе видена

Големиот смарагд со тежина од 1,1 килограм, проценета вредност од 2,5 милиони долари е ископан во рудникот Кагем во Замбија и ќе биде исечен на помалку парчиња ...
сите 8 | | | веќе видена

Јуди Пинеда поминала осум години во манастир, затоа што требало да стане калуѓерка... Таа одлучила да ја промени својата професија и да почне кариера во порно ...
сите 2 | | | веќе видена

next