Виена

  во

  Мауро Икарди не сака да се извини за коментарите на неговата сопруга Ванда Нара, која му е и агент, а Интер тешко дека ќе попушти и ќе му ја врати капитенската ...
  сите 119 | | | веќе видена

  Келнерка со потекло од Србија, 48- годишната Виолета Ј. се наоѓа во кома откако поранешното момче Босанец Жељко Б. и пукал во глава среде улица во Виена. ...
  сите 10 | | | веќе видена

  На Инстаграм, Џорџо Кјелини почна да го следи сега веќе поранешниот капитен на Интер, Мауро Икарди па дел од фановите ова го протолкуваа како сигнал за можен ...
  сите 119 | | | веќе видена

  Изгледа го добивме првиот најдобар доказ дека на релација Икарди – Јувентус нешто се случува. Мауро Икарди не го продолжил својот договор со Интер, а после се ...
  сите 119 | | | веќе видена

  Александар Василевски Нинџа. Контроверзен лик кој предизвика големо внимание во јавноста, човек кој како никој досега храбро и отворено зборуваше за настаните ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Maуро Икарди се уште не го продолжил договорот со „Нероаѕурите“, а после тоа што се случуваше пред два дена тешко и дека ќе се случи. Икарди ја изгуби ...
  сите 119 | | | веќе видена

  Александар Василевски Нинџа. Контроверзен лик кој предизвика големо внимание во јавноста, човек кој како никој досега храбро и отворено зборуваше за настаните ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Интер успеа да победи со 0:1 на гостувањето во Австрија кај виенски Рапид, па на тој начин за момент фановите на клубот од Милано заборавија на фудбалскиот ...
  сите 119 | | | веќе видена

  Maуро Икарди се уште не го продолжил договорот со „Нероаѕурите“, а после тоа што се случуваше пред два дена тешко и дека ќе се случи. Икарди ја изгуби ...
  сите 119 | | | веќе видена

  Ситуацијата на релација Интер – Икарди и натаму е тензична, откако клубот одлучи да му ја одземе капитенската лента, а Аргентинецот одби да настапи на дуелот ...
  сите 119 | | | веќе видена