Роналдо

  во

  Откако почина таткото на Георгина Родригез, светската јавност ја потресе нова вест која ја објавија сите светски медиуми. Имено мајката на Кристијано Роналдо, ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Откако почина таткото на Георгина Родригез, светската јавност ја потресе нова вест која ја објавија сите светски медиуми. Имено мајката на Кристијано Роналдо, ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Оваа сезона многу критики беа упатени на адреса на Реал Мадрид и нивната вредност без Кристијано Роналдо по неговото заминување во Јувентус, но, истите ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Мајката на Кристијано Роналдо, Долорес Авеиро, го одбрани својот син од обвиненијата за силување. Во САД во тек е полициска истрага, откако на 28-ми мај 2018 ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Мајката на Роналдо застана во одбрана на својот син поради случајот Мајорга, односно обвиненијата дека Роналдо ја силувал во Лас Вегас во 2009 година. Мајката ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Мајката на Роналдо застана во одбрана на својот син поради случајот Мајорга, односно обвиненијата дека Роналдо ја силувал во Лас Вегас во 2009 година. Мајката ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Роналдо во Јувентус пристигна минатото лето за 112 милиони евра, постигна 19 гола на 30 настапи и покрај слабиот старт, а со голот во финалето од Супер Купот и ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Мајката на Кристијано Роналдо, Долорес Авеиро, го одбрани својот син од обвиненијата за силување. Во САД во тек е полициска истрага, откако на 28-ми мај 2018 ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Рони беше далеку од моделот за спортист кој држи строг режим и смртна озбилност. Тој се однесуваше лесно со фудбалот кој за него беше фиеста. Секоја секунда на ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Мајката на Кристијано Роналдо, Долорес Авеиро, го одбрани својот син од обвиненијата за силување. Во САД во тек е полициска истрага, откако на 28-ми мај 2018 ...
  сите 62 | | | веќе видена