Роналдо

  во

  Жозе Мурињо непрекинато дава изјави и одработува интервјуа за познатите светски медиуми во денови кога се уште е ослободен од клупски обврски, а мора да се ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо го кажа своето мислење за натпреварите од осминафиналето во ЛШ, како и за финалето, а веста не е добра за англиските клубови. Поранешниот тренер на ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Иднината на Хамес Родригез во Баерн Минхен останува непозната, а неколку медиуми веќе шпекулираат дека тој би можел да се врати во Реал Мадрид по крајот на ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Алесандро Дел Пјеро опфати повеќе интересни теми во ексклузивното интервју кое го направи за „Марка“, вклучувајќи ја и онаа за амбициите на неговиот омилен ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо имаше не многу добро враќање во дресот на португалската репрезентација, откако актуелниот европски првак одигра без голови на свој терен ...
  сите 106 | | | веќе видена

  Тинејџерот Моисе Кин вели дека е подготвен да ги сруши сите рекорди откако постигна гол во својот прв старт за италијанската репрезентација, по што му се ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Тинејџерот Моисе Кин вели дека е подготвен да ги сруши сите рекорди откако постигна гол во својот прв старт за италијанската репрезентација, по што му се ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо како најголема ѕвезда на поргуалската фудбалска репрезентација постојано е во фокусот на домашните медиуми, па пред натпреварот кој ...
  сите 106 | | | веќе видена