Роналдо

  во

  Пауло Дибала ја искористи паузата по повод новогодишните празници за да одработи поопширно интервју за француски „Телефут“, а угледниот медиум истото го објави ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Рамон Калдерон беше мандатар во Реал Мадрид од 2006-та до 2009-та година, а добро познато е дека негова последна операција беше ангажманот на Кристијано ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Рамон Калдерон беше мандатар во Реал Мадрид од 2006-та до 2009-та година, а добро познато е дека негова последна операција беше ангажманот на Кристијано ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Арон Рамзи ги мина медицинските прегледи и тоа во присуство на екипа доктори од Јувентус, која специјално допатува во Лондон и ќе потпише петгодишен договор. ...
  сите 22 | | | веќе видена