Роналдо

  во

  Алесандро Дел Пјеро е голем професионалец кој му даде голема љубов на фудбалот. Во ерата на хипер професионалци, тој е вистински пример кој игра[e со душа, ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Лигата на шампионите и Лигата на Европа им донесоа големи добивки на двајца редовни наши типувачи од Прилеп. Типувачот кој уплатил во „Прилеп 4“, со уплата од ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Срспскиот првак покажа неверојатна храброст и пожртвуваност во мечот против тимот на Ливерпул и успеа да го урне европскиот вицешампион на преполната ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Мохамед Салах во неделата доби една своја статуа во Шарм ел Шеик, но Египќанецот го снајде истата судбина како Кристијано Роналдо, па поради специфичноста на ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Селена Гомез самошто ја изгуби титулата за која всушност никогаш и не беше заинтересирана... Пејачката премина од прво на второ место како најследена личност ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Мохамед Салах во неделата доби една своја статуа во Шарм ел Шеик, но Египќанецот го снајде истата судбина како Кристијано Роналдо, па поради специфичноста на ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Семејството на Кристиано Роналдо се прошири за уште еден член, а станува збор за мачка, која чини околу 3.000 евра. Тоа го откри неговата вереница Георгина ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Семејството на Кристиано Роналдо се прошири за уште еден член, а станува збор за мачка, која чини околу 3.000 евра. Тоа го откри неговата вереница Георгина ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Со шест натпревари одиграни синоќа беше комплетирано 4.коло во Лигата на шампионите. Во дербито на вечерта, одиграно во Торино, Манчестер Јунајтед со пресврт ...
  сите 74 | | | веќе видена

  Џеси Лингард, фудбалерот на Јунајтед по синоќешниот пресврт-триумф на „Црвените ѓаволи“ во Торино против Јувентус во ЛШ, на Инстаграм се пошегува со Кристијано ...
  сите 74 | | | веќе видена

  Џеси Лингард, фудбалерот на Јунајтед, по синоќешниот пресврт-триумф на „црвените ѓаволи“ во Торино против Јувентус во ЛШ, на „Инстаграм“ се пошегува со ...
  сите 74 | | | веќе видена