Португалија

  во

  Репрезентацијата на Полска се запиша во историјата на новото фудбалско натпреварување на УЕФА, Лигата на нации, како првата земја која се сели од поквалитетна ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Фудбалската репрезентација на Италија синоќа ја победи Полска со 1:0 и ја прекина низата од пет натпревари без триумф. Стрелец на победничкиот гол за „азурите“ ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Репрезентацијата на Полска се запиша во историјата на новото фудбалско натпреварување на УЕФА, Лигата на нации, како првата земја која се сели од поквалитетна ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Фудбалската репрезентација на Италија синоќа ја победи Полска со 1:0 и ја прекина низата од пет натпревари без триумф. Стрелец на победничкиот гол за „азурите“ ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Репрезентацијата на Полска се запиша во историјата на новото фудбалско натпреварување на УЕФА, Лигата на нации, како првата земја која се сели од поквалитетна ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Репрезентација на Полска вчера во загуби од Италија со 1:0 со голот на Бриги во втората минута од судиското продолжение. Благодарение на новото губење на ...
  сите 28 | | | веќе видена

  " alt=Италија, конечно, успеа да победи во еден конкурентен меч во 2018 година, откако дефанзивецот на Фиорентина, Кристијано Бираги постигна гол во 92. минута ...
  сите 23 | | | веќе видена