Металург

  во

  Тренерот на Металург, Данило Брестовац беше очигледно разочаран од играта и од резултатот на синоќешнито дуел од СЕХА со босански Извиѓач. - Сметам дека ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Тренерот на Металург, Данило Брестовац беше очигледно разочаран од играта и од резултатот на синоќешнито дуел од СЕХА со босански Извиѓач. – Сметам дека ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Тренерот на Металург, Данило Брестовац беше очигледно разочаран од играта и од резултатот на синоќешнито дуел од СЕХА со босански Извиѓач.– Сметам дека ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Металург беше на чекор до својата прва победа во СЕХА лигата оваа сезона, откако во четвртото коло го пречека Извиѓач од Босна и Херцеговина, но во финишот на ...
  сите 71 | | | веќе видена