Металург

  во

  Средбата од седмото коло на СЕХА-лигата против екипата на Татран Прешов, која в сабота ќе се одигра во ВИП Арената СЦ “Борис Трајковски“, ќе има и хуманитарен ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Додека Данило Брестовац се бори да состави комплетен ростер за подобри резултати, првиот човек на Металург, Минчо Јорданов ја извади цената за дел од ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Средбата од седмото коло на СЕХА-лигата против екипата на Татран Прешов, која в сабота ќе се одигра во ВИП Арената СЦ “Борис Трајковски“, ќе има и хуманитарен ...
  сите 38 | | | веќе видена