Македонци

  во

  Република Македонија не е мртва, порача актерот Тони Михајловски. Тој во својот фејсбук статус напиша: Да, на шверцески, криминален, подмолен, насилен, ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Капитенот Кирил Лазаров, по поразот на нашата репрезентација од Русија, истакна дека им се должни на Македонците уште еден натпревар и дека во него ќе дадат ...
  сите 88 | | | веќе видена

  Капитенот Кирил Лазаров, по поразот на нашата репрезентација од Русија, истакна дека им се должни на Македонците уште еден натпревар и дека во него ќе дадат ...
  сите 88 | | | веќе видена

  Македонија денес го запиша четвртиот пораз на Светското првенство, подобра од нас беше Русија. Капитенот Кире Лазаров после натпреварот покажа незадоволство од ...
  сите 88 | | | веќе видена

  ВМРО-ДПМНЕ врати со соопштение на реакцијата на СДСМ, обвинувајќи ја дека токму таа е партијата која прави раздор и дава лажни ветувања. „Единствениот ...
  сите 76 | | | веќе видена