Македонци

  во

  Грдата кратенка ФИРОМ со која многумина ја ословуваа нашата Македонија веќе ја нема. Centar.mk при кратка анализа за последните написи на најмоќните медиуми во ...
  сите 125 | | | веќе видена

  Јелена Розга важи за жена со еден од најдобрите гласови на Балканот, има 40. а изгледа како да има 25. Нема силикони и пластика, но докажува дека природното е ...
  сите 3 | | | веќе видена

  (Втор дел) 6. Постапка за санирање на штетата од Преспанскиот договор Потоа, по реализацијата на овие цели и интеграции во НАТО и ЕУ, треба да се донесе ...
  сите 4 | | | веќе видена

  6. Постапка за санирање на штетата од Преспанскиот договор Потоа, по реализацијата на овие цели и интеграции во НАТО и ЕУ, треба да се донесе политичка елита ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Експремиерот Никола Груевски, сега бегалец, на социјалната мрежа „Фејсбук“ го честиташе денешното потпишување на протоколот за НАТО. Тој смета дека Владата го ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Во целост ви го пренесуваме долгиот Фејсбук статус на Никола Груевски од Будимпешта во врска со потпишувањето на Протоколот за влез на Македонија во НАТО, за ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Поранешниот македонски премиер Никола Груевски преку својот профил на Фејсбук го честита денешното потпишување на пристапниот протокол за членство на ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Експремиерот Никола Груевски, сега бегалец, на социјалната мрежа „Фејсбук“ го честиташе денешното потпишување на протоколот за НАТО. Тој смета дека Владата го ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Протоколот за влез на Македонија во НАТО го потпишаа сите 29 членки односно нивните амбасадори во НАТО. Димитров лично им се заблагодари на сите за тоа што го ...
  | | веќе видена | слични

  Поранешниот премиер на Република Македонија, Никола Груевски на својот фејсбук профил излезе со статус и размислувања во која насока треба да се дејствува по ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Експремиерот Никола Груевски, сега бегалец, на социјалната мрежа „Фејсбук“ го честиташе денешното потпишување на протоколот за НАТО. Тој смета дека Владата го ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Будимпешта, 6. февруари 2019 (ИНПРЕС) – Нова парадигма. За името. Го честитам денешното потпишување на протоколот за НАТО. Размислувања за нова национална ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Во исто време додека се потпишуваше Протоколот за прием на Македонија во НАТО, поранешниот и осуден премиер Никола Груевски, избеган во Унгарија, а против кого ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Никола ГРУЕВСКИ на ФБ: Нова парадигма. За името. (Го честитам денешното потпишување на протоколот за НАТО. Размислувања за нова национална стратегија по ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Експремиерот Никола Груевски, сега бегалец, на социјалната мрежа „Фејсбук“ го честиташе денешното потпишување на протоколот за НАТО. Тој смета дека Владата го ...
  сите 20 | | | веќе видена