Јанкулоска

  во

  Поранешната министерка за внатрешни работи Гордана Јанкулоска по објавата на фејсбук статусот на поранешниот премиер Никола Груевски реагираше на својот профил ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Поранешната министерка за внатрешни работи, Гордана Јанкулоска по објавата на фејсбук статусотна поранешниот премиер, Никола Груевски реагираше на својот ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Ексминистерката за внатрешни работи му возврати на најновата објава на „Фејсбук“ на поранешниот премиер и бегалец во Унгарија, Никола Груевски. Таа му пиша ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Поранешната министерка за внатрешни работи Гордана Јанкулоска по објавата на фејсбук статусот на поранешниот премиер Никола Груевски реагираше на својот профил ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Ексминистерката за внатрешни работи, му возврати на најновата објава на „Фејсбук“ на поранешниот премиер и бегалец во Унгарија, Никола Груевски. Таа му пиша ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Поранешната министерка за внатрешни работи, Гордана Јанкулоска се огласи на Фејсбук по објавата на Никола Груевски. Таа напиша: Кога си далеку од проблемите, ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Екс министерката за внатрешни работи Гордана Јанкулоска вечерва се огласи на својот официјален ФБ профил откако претходно, само пред два часа исто така на ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Поранешната министерка за внатрешни работи, Гордана Јанкулоска му возврати на азилантот, Никола Груевски на статусот што тој денес го објави на Фејбук и во кој ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Поранешната министерка за внатрешни работи, Гордана Јанкулоска вечерва на социјалната мрежа Фејсбук ја коментираше објавата на екс-премиерот сега азилат Никола ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Ексминистерката за внатрешни работи му возврати на најновата објава на „Фејсбук“ на поранешниот премиер и бегалец во Унгарија, Никола Груевски. Таа му пиша ...
  сите 26 | | | веќе видена

  – Кога си далеку од проблемите, на 800км од Македонија лесно е на социјалните мрежи да кажуваш што е лесно а што не е, при тоа амнестирајќи се од сите ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Поранешната министерка за внатрешни работи и блиска соработничка на Никола Груевски на Фејсбук му реплицира на екс лидерот дека е лесно да се коментира на 800 ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Поранешната министерка за внатрешни работи, Гордана Јанкулоска се огласи на Фејсбук по објавата на Никола Груевски. „Кога си далеку од проблемите, на 800км од ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Убаво е да си играме идеологии во Македонија, убаво левицата да претендира на левичарски идеали а десницата на конзервативни позиции. А центар нема или се’ е ...
  сите 92 | | | веќе видена

  Новинар на „Инфомакс“ имаше подолг разговор со лице блиско до Никола Груевски, кое неодамна беше во Будимпешта каде неколку дена се дружеше со човекот кому ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Додека се чека новото законско решение да го претвори Специјалното јавно обвинителство во највисоко обвинителство надлежно за гонење на нечесни функционери, ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Зошто сите досегашни и идни обиди за реформи на институциите на системот во Македонија се однапред осудени на неуспех и предодредени на ескалација со фатални ...
  сите 4 | | | веќе видена