Интер

  во

  Поранешниот претседател на клубот испрати критики кон раководството поради најновите случувања. Многу прашина во Италија се крена поради одземањето на ...
  сите 177 | | | веќе видена

  Абиан Морано беше клучниот човек за напредокот на Мауро Икарди работејќи како негов агент пред Аргентинецот да ја избере сопругата, Ванда Нара да раководи со ...
  сите 177 | | | веќе видена

  Мауро Икарди во изминативе 24 часа се претвори во топ тема во италијанската спортска јавност, а причина за тоа беше одлуката според која клубот реши да му ја ...
  сите 177 | | | веќе видена

  Тренерот на Интер, Лучано Спалети даде традиционална прес-конференција пред утрешната средба на тимот со Рапид (Виена) од шеснаесетфиналето на Лига Европа, ...
  сите 177 | | | веќе видена

  Вчерашниот ден беше вистински кошмар за сега веќе поранешниот капитен на Интер, Мауро Икарди. Аргентинскиот голгетер го помина најлошиот ден од кога е член на ...
  сите 177 | | | веќе видена

  Мауро Икарди во изминативе 24 часа се претвори во топ тема во италијанската спортска јавност, а причина за тоа беше одлуката според која клубот реши да му ја ...
  сите 177 | | | веќе видена

  Тренерот на Интер, Лучано Спалети даде традиционална прес-конференција пред утрешната средба на тимот со Рапид (Виена) од шеснаесетфиналето на Лига Европа, ...
  сите 177 | | | веќе видена

  Тренерот на Интер, Лучано Спалети даде традиционална прес-конференција пред утрешната средба на тимот со Рапид (Виена) од шеснаесетфиналето на Лига Европа, ...
  сите 177 | | | веќе видена

  Тренерот на Интер, Лучано Спалети даде традиционална прес-конференција пред утрешната средба на тимот со Рапид (Виена) од шеснаесетфиналето на Лига Европа, ...
  сите 177 | | | веќе видена