Интер

  во

  Еден од најдобрите играчи на Интер за кого постои интерес од речиси сите топ европски клубови е пред продолжување на соработката со клубот. Играчот од ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Италијанскиот фудбалски експерт Клаудио Раниери е новиот менаџер на англиски Фулам. Фулам официјално соопшти дека нов менаџер на клубот е искусниот Италијанец ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Крилниот напаѓач на Интер, Кеита Балде ќе го пропушти натпреварот за репрезентацијата на Сенегал против Екваторијална Гвинеја поради бизарна причина. Имено, од ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Крилниот напаѓач на Интер, Кеита Балде ќе го пропушти натпреварот за репрезентацијата на Сенегал против Екваторијална Гвинеја поради бизарна причина. Имено, од ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Гонзало Игуаин нема по добро да го памети натпреварот против неговиот поранешен клуб Јувентус. Освен што Милан беше поразен на „Сан Сиро“ со 2:0, аргентинскиот ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Британскиот весник „Дејли мејл“ објави листа на трошоците што ги имаат фудбалските клубови во Европа за плати на нивните играчи. На првото место на листата на ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Британскиот весник „Дејли мејл” објави листа на трошоците што ги имаат фудбалските клубови во Европа за плати на нивните играчи. На првото место на листата на ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Неверојатни информации пристигнуваат од Сенегал. Тамошната фудбалска федерација направила бизарна грешка, по што репрезентацијата нема да смета на офанзивецот ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Британскиот весник „Дејли мејл“ објави листа на трошоците што ги имаат фудбалските клубови во Европа за плати на нивните играчи.На првото место на листата на ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Крилниот напаѓач Кита Балде ќе ја пропушти средбата со Екваторска Гвинеја поради една причина. Сенегалскиот фудбалски сојуз, наместо на адресата на Интер, ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Интер е безкомпромисен, вели потпретседателот на фудбалската асоцијација на Нигерија во однос на причината поради која Балде нема да се најде на ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Тоа што се најавуваше во изминатите денови, сега доби и официјална потврда. Бившиот спортски директор на Јувентус се сели во редовите на Интер. Денес Марота и ...
  сите 21 | | | веќе видена