Интер

  во

  Интер успеа да победи со 0:1 на гостувањето во Австрија кај виенски Рапид, па на тој начин за момент фановите на клубот од Милано заборавија на фудбалскиот ...
  сите 137 | | | веќе видена

  Maуро Икарди се уште не го продолжил договорот со „Нероаѕурите“, а после тоа што се случуваше пред два дена тешко и дека ќе се случи. Икарди ја изгуби ...
  сите 137 | | | веќе видена

  Селекторот на репрезентацијата на Италија, Роберто Манчини во интервју за „Кориере дела Сера“ зборуваше за младите италијански надежи. Поранешниот тренер на ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Ситуацијата на релација Интер – Икарди и натаму е тензична, откако клубот одлучи да му ја одземе капитенската лента, а Аргентинецот одби да настапи на дуелот ...
  сите 137 | | | веќе видена

  Интер успеа да победи со 0:1 на гостувањето во Австрија кај виенски Рапид, па на тој начин за момент фановите на клубот од Милано заборавија на фудбалскиот ...
  сите 137 | | | веќе видена

  Аргентинскиот напаѓач Мауро Икарди одлучи да се огласи по синоќешната победа на Интер во Лигата на Европа против австриски Рапид. Аргентинецот повторно е во ...
  сите 137 | | | веќе видена

  Интер успеа да победи со 0:1 на гостувањето во Австрија кај виенски Рапид, па на тој начин за момент фановите на клубот од Милано заборавија на фудбалскиот ...
  сите 137 | | | веќе видена

  Maуро Икарди се уште не го продолжил договорот со „Нероаѕурите“, а после тоа што се случуваше пред два дена тешко и дека ќе се случи. Икарди ја изгуби ...
  сите 137 | | | веќе видена