Интер

  во

  За да го прослават завршетокот на градбата на стадионот White Hart Lane, Спурси објавија забрзано видео од поставувањето на темелите до денеска. На снимката се ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Раџа Наинголан изминатово лето беше претставен како големо засилување за Интер, пред се поради тоа што белгискиот фудбалер беше лидер во средниот ред во еден ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Новата Суперлига, која се очекува да ја замени Лигата на шампионите, ќе гарантира приход од 900 милиони евра годишно за секој тим, кој има загарантирано ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Посетата на музеј може да им помогне на повозрасните Австралијци во нивното општо ментално и физичко здравје и да ги зближи генерациие. Кога влегуваме во ...
  | | веќе видена

  Златан Ибрахимовиќ краток временски период од својата кариера помина во Манчестер Јунајтед и беше соиграч со Ромелу Лукаку кој и денес член на „црвените ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Изгледа дека Манчестер Јунајтед конечно тргна да ги решава своите дефанзивни проблеми. Долго тренерите на „Црвените ѓаволи“ беа во потрага по засилувања во ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Ромелу Лукаку и Златан Ибрахимовиќ кратко беа соиграчи во премиерлигашот Манчестер Јунајтед, но тој период бил сосема доволен Швеѓанецот да му одржи лекција на ...
  сите 9 | | | веќе видена