Интер

  во

  Откако пред неколку денови сопругата и агент на Мауро Икарди, Ванда Нара истакна дека се далеку од договор со Интер околу продолжување на соработката, денес ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Угледниот аргентински медиум „Тик Спортс“ ова попладне излезе со сензационална информација дека Мауро Икарди нема да го продолжи договорот со Интер, а ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Сопругата на Мауро Икарди, Ванда Нара вели дека во моментов се далеку од договор со Интер за продолжување на соработката и открива дека четири клубови веќе ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Интер е ставен во незавидна ситуација, Ванда Нара вели дека се далеку од договор со „нероаѕурите“ а медиумите од Аргентина пишуваат дека напаѓачот нема да ја ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Капитенот на Интер, Мауро Икарди ќе биде парично казнет поради тоа што не се појавил на првиот тренинг на тимот за календарската 2019 година. Аргентинецот го ...
  сите 40 | | | веќе видена