Интер

  во

  Иван Заморано е легендарен чилеански напаѓач кој во своите најдобри играчки денови го носеше и дресот на Реал Мадрид, а со оглед на тоа што во посебно добро ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Фудбалската ѕвезда на Јувентус, Кристијано Рналдо заедно со неговото семејство првиот дел од одморот го помина на југот на Грција, во луксузниот хотел „ Вестин ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Интер на големо се спрема за новата сезона, а денеска италијанскиот клуб го претстави гостинскиот дрес за следната сезона. Интер домашната гарнитура на дресови ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Големиот бразилски талент беше сметан за наследник на Роналдо, но на само 22 години остана без татко и потоа ништо повеќе не беше исто со него. А колку само ...
  | | веќе видена

  Иван Заморано е легендарен чилеански напаѓач кој во своите најдобри играчки денови го носеше и дресот на Реал Мадрид, а со оглед на тоа што во посебно добро ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Легендарниот италијански стручњак Фабио Капело не верува дека наредната сезона ќе биде возбудлива кога е во прашање Серија А. Јувентус веќе осум години ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Фудбалската ѕвезда на Јувентус, Кристијано Рналдо заедно со неговото семејство првиот дел од одморот го помина на југот на Грција, во луксузниот хотел „ Вестин ...
  сите 43 | | | веќе видена