Интер

  во

  Медиумите во Англија пренесуваат дека од таборот на Манчестер Јунајтед го загубиле трпението со нивниот напаѓач, Ромелу Лукаку кој игра во катастрофално лоша ...
  сите 88 | | | веќе видена

  Младиот италијански фудбалер, Николо Ѕаниоло во својата прва сезона успеа да се наметне во дресот на Рома и да ги придобие срцата на сите навивачи на римската ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Белгиецот Ромелу Лукаку кој требаше да тресе мрежи за тимот на Манчестер Јунајтед не ги оправда очекувањата. Актуелниот кормилар на „ѓаволите“ повеќе му верува ...
  сите 88 | | | веќе видена

  Белгиецот Ромелу Лукаку кој требаше да тресе мрежи за тимот на Манчестер Јунајтед не ги оправда очекувањата. Актуелниот кормилар на „ѓаволите“ повеќе му верува ...
  сите 88 | | | веќе видена

  Мауро Икарди пред неколку денови остана без капитенската лента во Интер, а сагата околу неговата ситуација во клубот продолжува. Многумина за сето тоа ја ...
  сите 196 | | | веќе видена

  Медиумите во Англија пренесуваат дека од таборот на Манчестер Јунајтед го загубиле трпението со нивниот напаѓач, Ромелу Лукаку кој игра во катастрофално лоша ...
  сите 88 | | | веќе видена