Интер

  во

  Заминувањето на Луис Назарио де Лима Роналдо од Барселона се смета за една од најголемите грешки во историјата на каталонскиот клуб, бидјеќи неколку години ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Мауро Икарди вечерва против Барселона на „Џузепе Меаца“ ќе биде главниот адут на Интер. Аргентинецот ќе има и специјален мотив. Икарди беше дел од познатата ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Причина - јубилеј кој Звезда и Ливерпул ќе го прослат со наредниот натпревар на „Маракана". Имено, ова ќе биде 300. настап за „црвено-белите" под капата на ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Ванда Нара како сопруга на Мауро Икарди често знае да се најде во фокусот на вниманието со провокативни фотографии на социјалните мрежи, но со оглед на тоа што ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Селекторот на репрезентацијата на Македонија до 19 години, Горан Станковски го објави списокот на повикани фудбалери за претстојниот квалификациски турнир за ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Во пресрет на вечерашниот дуел од Лигата на шампионите против Барселона, калчолигашот Интер заработи 5,8 милиони евра од продадени влезници што е нов рекорд во ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Во пресрет на вечерашниот дуел од Лигата на шампионите против Барселона, калчолигашот Интер заработи 5,8 милиони евра од продадени влезници што е нов рекорд во ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Во пресрет на вечерашниот дуел од Лигата на шампионите против Барселона, калчолигашот Интер заработи 5,8 милиони евра од продадени влезници што е нов рекорд во ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Селекторот на македонската репрезентација до 19 години, Горан Станковски го објави списокотна фудбалери на кои ќе смета за квалификацискиот турнир во Чешка. ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Во пресрет на вечерашниот дуел од Лигата на шампионите против Барселона, калчолигашот Интер заработи 5,8 милиони евра од продадени влезници, што е нов рекорд ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Потпретседателот на Интер, Хавиер Занети даде коментар на пишувањата дека Реал Мадрид ќе испрати понуда во висина на откупната клаузула за да го купи Икарди. ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Во пресрет на вечерашниот дуел од Лигата на шампионите против Барселона, калчолигашот Интер заработи 5,8 милиони евра од продадени влезници што е нов рекорд во ...
  сите 12 | | | веќе видена