Интер

  во

  Ванда Нара вчера во ексклузивно интервју за шпански „АС“ потенцираше дека Мауро Икарди и Интер се далеку од постигнување на договор за продолжување на ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Преговорите меѓу Интер и капетанот Мауро Икарди за новиот договор продолжуваат. Нова средба на сопругата и агент на Аргентинецот, Ванда Нара со менаџментот на ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Италијанските медиуми пишуваат дека Интер го посакува фудбалерот на Удинезе, Родриго де Пол.Поранешниот фудбалер на Валенсија игра фантастично сезонава, иако ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Преговорите меѓу Интер и капетанот Мауро Икарди за новиот договор продолжуваат. Нова средба на сопругата и агент на Аргентинецот, Ванда Нара со менаџментот на ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Преговорите меѓу Интер и капетанот Мауро Икарди за новиот договор продолжуваат.Нова средба на сопругата и агент на Аргентинецот, Ванда Нара со менаџментот на ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Преговорите меѓу Интер и капетанот Мауро Икарди за новиот договор продолжуваат. Нова средба на сопругата и агент на Аргентинецот, Ванда Нара со менаџментот на ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Откако пред неколку денови сопругата и агент на Мауро Икарди, Ванда Нара истакна дека се далеку од договор со Интер околу продолжување на соработката, денес ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Капитенот на Интер, Мауро Икарди луто реагираше на последните написи на „Газета дело спорт“, посочувајќи дека неговата сопруга Ванда Нара ќе остане негов агент ...
  сите 28 | | | веќе видена

  „Нероаѕурите“ се сериозно заинтересирани да ја завршат работата до крајот на месецот. Како што пренесуваат италијанските медиум, Родриго Де Паул е голема желба ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Откако пред неколку денови сопругата и агент на Мауро Икарди, Ванда Нара истакна дека се далеку од договор со Интер околу продолжување на соработката, денес ...
  сите 31 | | | веќе видена