Барселона

  во

  Борнмут – Манчестер сити (15 .00 часот) Домашните ќе се обидат да го запрат налетот на првакот Сити, и да му направат услуга на Ливерпул, но иако Борнмут добро ...
  сите 92 | | | веќе видена

  Пари Сен-Жермен се подготвени да дадат фантастични 100 милиони фунти за трансфер на Вилфрид Заха од Кристал палас, кој би бил совршена замена за Нејмар, тврди ...
  сите 196 | | | веќе видена

  Пари Сен-Жермен се подготвени да дадат фантастични 100 милиони фунти за трансфер на Вилфрид Заха од Кристал палас, кој би бил совршена замена за Нејмар, тврди ...
  сите 196 | | | веќе видена

  Македонскиот репрезентативец Елиф Елмас вечерва дебитираше за Наполи во спектакуларниот меч што го одиграа Фиорентина и Наполи на „Артемио Франки“. Елмас ги ...
  сите 77 | | | веќе видена

  Македонскиот репрезентативец Елиф Елмас вечерва дебитираше за Наполи во спектакуларниот меч што го одиграа Фиорентина и Наполи на „Артемио Франки“. Елмас ги ...
  сите 77 | | | веќе видена