Барселона

    во

    Сони Андерсон направи комплетна анализа на случувањата во Барселона, а воедно и на играчкиот кадар кој оваа сезона е далеку посилен и поширок во споредба со ...
    сите 2 | | | веќе видена

    Фабио Капело како амбасадор на „Laureus“ наградите оваа вечер даваше изјава пред новинарите, а еден аргентински новинар успеа да испровоцира интересен коментар ...
    сите 52 | | | веќе видена