Барселона

  во

  Веќе измина половина од зимскиот преоден рок ширум светот, Спортски.мк е тука за да ве известува за случувањата на трансфер пазарот – БИДЕТЕ ВО ТЕК! – Тука ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Аргентинскиот фудбалер, Лионел Меси минатиот викенд дојде до неверојатна бројка од 400 постигнати гола во Ла Лига. Меси продолжи да поставува неверојатни ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Селекцијата на Германија беше пред победа во големото дерби со Франција во групата А на Светското првенство, а за да се случеше тоа требаше да ги одбрани ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Селекцијата на Германија беше пред победа во големото дерби со Франција во групата А на Светското првенство, а за да се случеше тоа требаше да ги одбрани ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Репрезентацијата на Франција вчера со звукот на сирената дојде до реми против домашната селекција на Германија и со тоа двете репрезентации си обезбедија место ...
  сите 34 | | | веќе видена