Барселона

  во

  Европската фудбалска федерација размислува да го смени распоредот во евро-куповите, објави „АС“. Средбите од Лигата на шампионите кои сега се играат во вторник ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Европската фудбалска федерација размислува да го смени распоредот во евро-куповите, објави „АС“. Средбите од Лигата на шампионите кои сега се играат во вторник ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Европската фудбалска федерација размислува да го смени распоредот во евро-куповите, објави „АС“. Средбите од Лигата на шампионите кои сега се играат во вторник ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Во 35. минута од средбата меѓу Вардар и Барселона се случи еден потег вреден за одбележување. При напад на „црвено-црните“, Скубе тргна кон голот на Де Варгас ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Во 35. минута од средбата меѓу Вардар и Барселона се случи еден потег вреден за одбележување. При напад на „црвено-црните“, Скубе тргна кон голот на Де Варгас ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Екипата на Бетис направи големо изненадување и со одлична игра оствари победа на гостувањето кај Барселона на „Камп Ноу“. Клубот од Андалузија дури четири пати ...
  сите 22 | | | веќе видена