Барселона

  во

  Двата вчерашни осминафинални дуели во рамки на Лигата на шампионите завршија без погодоци. Мируваа мрежите ви Ливерпул и Лион. Ливерпул не успеа да го победи ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Ливерпул и Баерн Минхен се предодредија на големи тактички надмудрувања на првиот осминафинален дуел во Лигата на шампионите, а тавкиот пристап на двете екипи ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Денешните два осминафинални натпревари од Лигата на шампионите завршија без голови, Ливерпул не успеа да го победи Баерн Минхен, Барселона не постигна ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Навивачите на Лион направија деноменална кореографија пред почетокот на мечот против Барселона во Лигата на шампионите. Трибините на „Жерлан“ беа обоени во ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Баерн и Лион на крај ќе бидат задоволни од исходот. Вечерва беа одиграни два натпревари осминафиналето во Лигата на шампионите.р Ливерпул на свој терен одигра ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Ливерпул и Баерн Минхен се предодредија на големи тактички надмудрувања на првиот осминафинален дуел во Лигата на шампионите, а тавкиот пристап на двете екипи ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Двете долгоочекувани пресметки во Лигата на шампионите во вторникот не донесоа премногу возбудлив фудбал и завршија со најнепопуларниот резултат 0:0. Ливерпул ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Двете долгоочекувани пресметки во Лигата на шампионите во вторникот не донесоа премногу возбудлив фудбал и завршија со најнепопуларниот резултат 0:0. Ливерпул ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Ливерпул и Баерн Минхен не ги оправдаа очекувањата и епитот на дерби во првата нокаут рунда од Лигата на шампионите. На „Енфилд“ одиграа без голови, што ги ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Почна нокаут фазата во Лигата на шампионите и веднаш е многу воочливо тактизирањето на екипите. Нема многу место за поправен испит и интересно, сите шест ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Тер Штеген брани во фантастична форма, а тоа го покажа и во вечерашниот натпревар помеѓу Барселона и Лион. Барселона на гостувањето во Лион после првото ...
  сите 26 | | | веќе видена