Барселона

  во

  Нико Хулкенберг заврши на чело на табелата во последниот ден од првите предсезонски тестови во Барселона, иако Рено имаа проблеми и направија најмалку обиколки ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Триесет и четири лица, меѓу кои 12 полицајци, се повредени во судирите помеѓу полицијата и п риврзаници на независноста на Каталонија, кои денеска ги блокираа ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Триесет и четири лица, меѓу кои 12 полицајци, се повредени во судирите помеѓу полицијата и п риврзаници на независноста на Каталонија, кои денеска ги блокираа ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Сапуницата со Адриен Рабио трае веќе подолго време, а сега фудбалерот сега ја донесе можеби најдобрата одлука за својата кариера. Рабио заврши со Пари Сен ...
  сите 15 | | | веќе видена