Барселона

  во

  Играчите на Барселона се подготвуваат за својот прв предизвик во новата натпреваувачка сезона во Лигата на шампионите која ќе ја отворат со дуел против ПСВ, а ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Утре и официјално започнува новата сезона во Лигата на шампионите, а еден од првите натпревари кои ќе се игра ќе биде натпреварот помеѓу Барселона и ПСВ. Јасно ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Тренерот на ПСВ Ајндховен, Марк ван Бомел вели дека ќе им дозволи на неговите фудбалери да се „тепаат“ за дресот на Лионел Меси, но само ако победат на „Ноу ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Пред точно 18 години Лионел Меси долета во Барселона и оттогаш започна да се создава новата ера во историјата на каталонскиот фудбалски гигант. На 17 септември ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Пред 18 години Лионел Меси за прв пат пристигна во Барселона, а секако дека Барселона не може да го заборави тој ден кога се работи за играч која ја промени ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Роналд Де Бур, братот близнак на Франк Де Бур го коментираше овогодишниот тим на Ајакс и смета дека тука има многу квалитетни играчи, а двајца според него се ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Играчите на Барселона се подготвуваат за својот прв предизвик во новата натпреваувачка сезона во Лигата на шампионите која ќе ја отворат со дуел против ПСВ, а ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Винисиус Жуниор се најавува како новиот Нејмар, младиот Бразилец покажа дека знае да го копира својот сонародник во една работа, напаѓачот се караше со ...
  сите 82 | | | веќе видена

  Пред точно 18 години Лионел Меси долета во Барселона и оттогаш започна да се создава новата ера во историјата на каталонскиот фудбалски гигант. На 17 септември ...
  сите 85 | | | веќе видена

  Пред точно 18 години Лионел Меси долета во Барселона и оттогаш започна да се создава новата ера во историјата на каталонскиот фудбалски гигант. На 17 септември ...
  сите 85 | | | веќе видена

   Во Барселона ќе треба да издвоите 1.370 евра за станарина, а во Лондон 2.600 евра. Секој од нас сака да живее во луксузен стан во некој од најдобрите ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Пред точно 18 години Лионел Меси долета во Барселона и оттогаш започна да се создава новата ера во историјата на каталонскиот фудбалски гигант. На 17 септември ...
  сите 85 | | | веќе видена