Барселона

  во

  Благодарение на одличните настапи на евро-сцената изминативе години, а особено оваа година, тетовскиот клуб Шкендија, на последната ранг листа на УЕФА е ...
  сите 95 | | | веќе видена

  Тимот на ПСВ игра извонредно во оваа сезона во холандското првенство (пет од пет), но утре ќе се соочи со вистинскиот тест за своите квалитети и тоа на ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Играчите на Барселона се подготвуваат за својот прв предизвик во новата натпреваувачка сезона во Лигата на шампионите која ќе ја отворат со дуел против ПСВ, а ...
  сите 85 | | | веќе видена