Александар

  во

  Еврокомесарот за проширување Јоханес Хан на 25 и 26 јули ќе го посети Белград, каде со претседателот Александар Вучиќ и премеирката Ана Брнабиќ ќе разговараат ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Еврокомесарот за проширување, Јоханес Хан, следната недела ќе го посети Белград. За време на посетата на 25 и 26 јули, Хан со српскиот претседател Александар ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Германскиот тенисер Александар Зверев, изрази големо незадоволство од неговиот тренер, инаку поранешен легендарен тенисер, Иван Лендл. Петтиот тенисер на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Еврокомесарот за проширување Јоханес Хан следната недела ќе дојде во Скопје, каде ќе се сретне со претставници на властите и на опозицијата. Потоа тој ќе ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Еврокомесарот за проширување Јоханес Хан следната недела ќе дојде во Скопје, каде ќе се сретне со претставници на властите и на опозицијата. Потоа тоа ќе ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Еврокомесарот за проширување, Јоханес Хан, следната недела ќе го посети Белград. За време на посетата на 25 и 26 јули, Хан со српскиот претседател Александар ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Еврокомесарот за проширување Јоханес Хан на 25 и 26 јули ќе го посети Белград, каде со претседателот Александар Вучиќ и премиерката Ана Брнабиќ ќе разговараат ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Еврокомесарот за проширување Јоханес Хан на 25 и 26 јули ќе го посети Белград, каде со претседателот Александар Вучиќ и премеирката Ана Брнабиќ ќе разговараат ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Еврокомесарот за проширување Јоханес Хан на 25 и 26 јули ќе го посети Белград, каде со претседателот Александар Вучиќ и премеирката Ана Брнабиќ ќе разговараат ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Поднесена е кривична пријава за измама и злоупотреба против поранешниот пливач Александар Маленко. Бранувањата во македонското пливање продолжуваат, а по ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Директорот на Дирекцијата за технолошко развојни индустриски зони Александар Младеновски денеска со свое обраќање го означи почетокот на градба на новата ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Адвокатот Александар Тортевски вели дека криминалот не смее да остане несанкциониран и сите предмети што ги почна СЈО треба да ги продолжи одделението за ...
  сите 10 | | | веќе видена