Александар

  во

  Во тек се градежните активности за целосно уредување на улицата „Кеј 9-ти септември“ во населбата Бончејца, со вкупна површина од 3000 метри квадратни. ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Нафтената компанија „Surgutneftegas“ се приклучи на листата на руски енергетски компании кои се подготвени да се ослободат од американскиот долар во корист на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Со мечевите во Лондон меѓу Вест Хем-Челси (0-0) и Арсенал-Евертон (2-0) се затвори шестото коло во Премиер лигата по кое имаме само еден состав кој има ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Нафтената компанија Surgutneftegas се приклучи на листата со руски енергетски компании што се подготвени да се ослободат од американскиот долар во корист на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Нафтената компанија Surgutneftegas се приклучи на листата со руски енергетски компании што се подготвени да се ослободат од американскиот долар во корист на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Претседателот на косовското Собрание Кадри Весели изјави дека работи посветено на обединувањето на силите меѓу политичките партии, бидејќи, како што вели, ...
  сите 180 | | | веќе видена

  Нафтената компанија Surgutneftegas се приклучи на листата со руски енергетски компании што се подготвени да се ослободат од американскиот долар во корист на ...
  сите 7 | | | веќе видена