Зоран Заев

  во

  Премиерот Зоран Заев доби номинација за Нобеловата награда. Поранешниот прв човек на СОРОС Македонија, Владимир Милчин на Фејсбук сподели информација која ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев доби номинација за Нобеловата награда. Поранешниот прв човек на СОРОС Македонија, Владимир Милчин на Фејсбук сподели вест која говори дека ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Група граѓани се собраа денеска на протестен марш, на кој побараа осолободување на Абдулфета Алими, кој е осуден за крвавиот четврток на 7 години затворска ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Група граѓани се собраа денеска на протестен марш, на кој побараа осолободување на Абдулфета Алими, кој е осуден за крвавиот четврток на 7 години затворска ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Македонското судство го допре дното пресликувајќи ги двојните аршини, непринципиелноста и неморалноста на Зоран Заев и Стево Пендаровски. Политичкиот прогон ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев доби номинација за Нобеловата награда. Поранешниот прв човек на СОРОС Македонија, Владимир Милчин на Фејсбук сподели информација која ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Здруженијата на глуви и наглуви од повеќе градови ширум Македонија, денес се на протест во Скопје. Тие го кренаа гласот против обидите на власта предводена од ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев доби номинација за Нобеловата награда. Поранешниот прв човек на СОРОС Македонија, Владимир Милчин на Фејсбук сподели информација која може ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Канал 5 вечерва соопшти дека ќе биде домаќин на телевизискиот дуел, како што велат, на деценијата, меѓу премиерот Зоран Заев и претседателот на опозициската ...
  | | веќе видена | слични

  Во синоќешното гостување на ТВ21, професорот и поранешен министер во два мандати, Љубомир Фрчковски упати отворена критика кон премиерот Зоран Заев кој е на ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Криминалната власт на СДСМ и Зоран Заев ја уништи македонската економија и им донесе сиромаштија на македонските граѓани. Просечната плата, наместо да расте, ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Македонското судство го допре дното пресликувајќи ги двојните аршини, непринципиелноста и неморалноста на Зоран Заев и Стево Пендаровски. Политичкиот прогон ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Криминалната власт на СДСМ и Зоран Заев ја уништи македонската економија и им донесе сиромаштија на македонските граѓани. Просечната плата, наместо да расте, ...
  сите 51 | | | веќе видена

  „Македонски пошти“ заминаа во историјата. Со промената на имињата на институциите, по промената на уставното име, новиот назив на АД за поштенски сообраќај ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Изминатите два дена овде во Брисел имавме исклучително значајни и корисни средби за ВМРО-ДПМНЕ, но и за Република Македонија, бидејќи практично ги запознавме ...
  сите 243 | | | веќе видена