Зоран Заев

  во

  Странскиот измеќар Зоран Заев брише се што е македонско за Македонија да стане членка на НАТО заради заштита на украденото од позиција на власт бидејќи НАТО не ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Иако граѓаните на Република Македонија јасно порачаа дека се против промена на името и договорот од Преспа, сепак криминалната власт насилнички по пат на уцени ...
  сите 114 | | | веќе видена

  Странскиот измеќар Зоран Заев брише сѐ што е македонско, за Македонија да стане членка на НАТО заради заштита на украденото од позиција на власт, обвинуваат од ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Владата вети западни стандарди во Македонија и фокус на внатрешните реформи за интензивната агенда која ја очекува за членството во НАТО и Европската унија за ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Вевчани, 14. јануари 2019 (ИНПРЕС) – Со василичарско оро и традиционалното палење на маските, попладне завршува овогодинешниот Вевчански карневал. Рано утрово ...
  сите 87 | | | веќе видена

  Од Единствена Македонија се јавија со соопштение во кое го нападнаа премиерот Заев дека само за него ќе има повеќе пари во оваа 2019 година, нарекувајќи го ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Читајќи ги постовите на социјалните мрежи, надминувањето и заборавањето на омразата што тлее кај и меѓу Македонците со различни политички ставови, по сè ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Јавната администрација, правосудниот систем, безбедносно-разузнавачките служби и борбата против организираниот криминал и корупцијата се областите што се во ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Само Зоран Заев и СДСМ може да слават дека го промениле името на државата и идентитетот, македонскиот народ е разочаран поради губењето на името, идентитетот, ...
  сите 114 | | | веќе видена

  Иако граѓаните на Република Македонија јасно порачаа дека се против промена на името и договорот од Преспа, сепак криминалната власт насилнички по пат на уцени ...
  сите 114 | | | веќе видена

  Само Зоран Заев и СДСМ може да слават дека го промениле името на државата и идентитетот. Mакедонскиот народ е разочаран заради губењето на името, идентитетот, ...
  сите 114 | | | веќе видена

  Неколку дена по изгласувањето на уставните измени во домашната јавност преовладуваат поделени чувства. Во моменти кога однадвор пристигнуваат огромен број ...
  сите 72 | | | веќе видена

  Додека македонскиот народ е разочаран од промената на името на државата и неправдата, Зоран Заев и СДСМ слават и се горди дека ги продале државните и ...
  сите 114 | | | веќе видена