Зоран Заев

  во

  Претседателот на Србија, Александар Вучиќ изјави синоќа дека поранешниот премиер Никола Груевски со регуларни документи влегол во Србија, дека во тој момент ...
  сите 72 | | | веќе видена

  Српскиот претседател Александар Вучиќ синоќа потврди дека поранешниот македонски премиер и осуденик Никола Груевски влегол во Унгарија од Србија, на граничниот ...
  сите 72 | | | веќе видена

  Откако премиерот Зоран Заев најави можност за носење на закон за амнестија на дел од обвинетите за собраниските настани на 27 април минатата година, и ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Негативно мислење за Договорот од Преспа, за македонскиот премиер Зоран Заев и за поранешниот шеф на грчката дипломатија Никос Коѕијас, имаат мнозинството ...
  сите 82 | | | веќе видена

  Негативно мислење за Договорот од Преспа, за македонскиот премиер Зоран Заев и за поранешниот шеф на грчката дипломатија Никос Коѕијас, имаат мнозинството ...
  сите 82 | | | веќе видена

  Во петочното интервју за „360 Степени“, премиерот Зоран Заев не ја отфрли можноста за корекција на нацрт-амандманот на членот 49 на Уставот. Поконкретно, ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Аерозагадувањето во Македонија руши светски рекорди. Македонија е помеѓу државите со најзагаден воздух во светот и со најзагаден воздух во Европа. Граѓаните се ...
  сите 159 | | | веќе видена

  Претседателот на Србија, Александар Вучиќ изјави синоќа дека поранешниот премиер Никола Груевски со регуларни документи влегол во Србија, дека во тој момент ...
  сите 72 | | | веќе видена

  Негативно мислење за Договорот од Преспа, за македонскиот премиер Зоран Заев и за поранешниот шеф на грчката дипломатија Никос Коѕијас, имаат мнозинството ...
  сите 82 | | | веќе видена

  Министерството за надворешни работи упати протестна нота до Унгарија откако осудениот експремиер Никола Груевски избега во Будимпешта и побара тој да биде ...
  сите 354 | | | веќе видена

  Негативно мислење за Договорот од Преспа, за македонскиот премиер Зоран Заев и за поранешниот шеф на грчката дипломатија Никос Коѕијас, имаат мнозинството ...
  сите 82 | | | веќе видена

  Негативно мислење за Договорот од Преспа, за македонскиот премиер Зоран Заев и за поранешниот шеф на грчката дипломатија Никос Коѕијас, имаат мнозинството ...
  сите 82 | | | веќе видена

  Со 92,299 денари или 1.500 евра вице премиерот и министер за внатрешни работи Оливер Спасовски месецов ја добил највисоката плата во владиниот кабинет. ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Аерозагадувањето во Македонија руши светски рекорди. Македонија е помеѓу државите со најзагаден воздух во светот и со најзагаден воздух во Европа. Граѓаните се ...
  сите 159 | | | веќе видена

  Вучиќ, во емисијата Кирилица на ТВ Хепи изјави дека Никола Груевски влегол во Србија со уредни документи, дека во тој момент немало распишана потерница по него ...
  сите 72 | | | веќе видена

  Претседателот на Србија, Александар Вучиќ изјави синоќа дека поранешниот премиер Никола Груевски со регуларни документи влегол во Србија, дека во тој момент ...
  сите 72 | | | веќе видена