Заев

  во

  -Она за што изминативе месеци укажував и предупредував денес за жал е реалност. Таканаречената реформа на Николовски, Димковски и Заев денес ги остави ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Дополнителниот заменик – министер за земјоделство, шумарство и водостопанство Цветан Трипуновски бара решавање на проблемот на тутунопроизводителите, кои како ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Македонија колабрира и на здравствен, на социјален и на економски план, а СДСМ се фали како Заев си танцува со пандемијата. Лошото менаџирање со кризата, ...
  сите 82 | | | веќе видена

  Дополнителниот заменик – министер за земјоделство, шумарство и водостопанство Цветан Трипуновски бара решавање на проблемот на тутунопроизводителите, кои како ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Собир на повеќе лица надвор од препораките на СЗО како и на Владата е забележан денеска пред домот на Заеви во Струмица. На видеото и фотографиите кои ги ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Партијата ВМРО-ДПМНЕ на својата официјална страна на Фејсбук сподели видео од гостувањето на Зоран Заев и Христијан Мицкоски во емисијата „Само интервју“ на ...
  сите 162 | | | веќе видена

  Компири, брашно, колачи, тоалетна хартија, детергент за садови... Се дели хуманитарна помош за Ромите во Струмица, а случајно или не, фотографиите до кои дојде ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Дополнителниот заменик – министер за земјоделство, шумарство и водостопанство Цветан Трипуновски бара решавање на проблемот на тутунопроизводителите, кои како ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Македонија колабрира и на здравствен, на социјален и на економски план, а СДСМ се фали како Заев си танцува со пандемијата. Лошото менаџирање со кризата, ...
  сите 82 | | | веќе видена

  Дополнителниот министер за земјоделство Цветан Трипуновски преку статус на Фејсбук пишува дека тутунарите денес се без договори за наредната реколта поради ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Лошото менаџирање со кризата, граѓаните го плаќаат со сопственото здравје. Бројот на заболени и починати постојано расне и само луѓе без образ како Заев и ...
  сите 82 | | | веќе видена

  Дафина Стојановска од ВМРО-ДПМНЕ на својот Фејсбук профил пишува дека Заев и Филипче стануваат сигурен тандем за смрт. Заев и Филипче стануваат сигурен тандем ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Дафина Стојановска од ВМРО-ДПМНЕ на својот Фејсбук профил пишува дека Заев и Филипче стануваат сигурен тандем за смрт. -Заев и Филипче стануваат сигурен тандем ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Власта и опозицијата не можат да најдат заеднички јазик за економските мерки кои им се потребни на бизнисот и граѓаните. ВМРО ДПМНЕ бара од Владата сериозно да ...
  сите 459 | | | веќе видена

  Народот ќе биде запрепастен од улогата на Венко Филипче во оваа криза и претходно нормално сите знаеме за неговите сомнителни тендери, набавки и сомнителни ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Време е за солидарност, за хуманост, за грижа за оние на кои на кои им е најпотребна. Денес како волонтери заедно со Душко Заев и Панче Заев, Стојан Коциров и ...
  сите 12 | | | веќе видена

  #Жерно пак ја утна, туку кога ќе падне северна (трибина)? Го читам Жерновски и не можам да поверувам. Има ли човекот малку срам. Се сеќавам како нè плашеше ...
  | | веќе видена

  Народот ќе биде запрепастен од улогата на Венко Филипче во оваа криза и претходно нормално сите знаеме за неговите сомнителни тендери, набавки и сомнителни ...
  сите 12 | | | веќе видена