Валенсија

  во

  Хулен Лопетеги одлучи да излезе со комбиниран состав на денешниот меч со Леванте и на клупата остави играчи како Бензема, Бејл и Крос, а тоа на крајот скапо му ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Хулен Лопетеги одлучи да излезе со комбиниран состав на денешниот меч со Леванте и на клупата остави играчи како Бензема, Бејл и Крос, а тоа на крајот скапо му ...
  сите 150 | | | веќе видена

  Сепак казната за клуб каков што е Манчестер Јунајтед не е преголема. Како што пренесува „Скај Спорт“ фудбалскиот клуб Манчестер Јунајтед е казнет од страна на ...
  сите 156 | | | веќе видена

  Шпанците сметаат дека не им е потребен, но се добива впечаток дека има вкус на „киселото грозје“. Италијанците го обожаваат затоа што Серија А доби поголемо ...
  сите 2 | | | веќе видена