Валенсија

  во

  Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер, е загрижен поради повредените во неговиот тим пред вториот натпревар од осминафиналето во Лигата на ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Дури седум меча од понудата на Спортска прогноза за ова коло, се играат денеска. Традиционално во недела правиме еден тикет кој е базиран на процентите кои се ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Во Манчестер Јунајтед полека почнаа да размислуваат за тоа кој ќе го наследи Антонио Валенсија како капитен на клубот. Еквадорскиот репрезентативец со ...
  сите 115 | | | веќе видена

  Во Манчестер Јунајтед полека почнаа да размислуваат за тоа кој ќе го наследи Антонио Валенсија како капитен на клубот. Еквадорскиот репрезентативец со ...
  сите 115 | | | веќе видена

  Францускиот интернационалец Пол Погба ќе биде следниот капитен на Манчестер Јунајтед, одлучил менаџерот Оле Гунар Солскјер во соработка со фудбалерите. Тој ќе ...
  сите 116 | | | веќе видена

  Ако Норвежанецот, Оле Гунар Солскјер и по крајот на сезоната остане на клупата на Манчестер јунајтед, тогаш нов капитен на тимот ќе биде Пол Погба, откриваат ...
  сите 107 | | | веќе видена

  Во Манчестер Јунајтед полека почнаа да размислуваат за тоа кој ќе го наследи Антонио Валенсија како капитен на клубот. Еквадорскиот репрезентативец со ...
  сите 108 | | | веќе видена

  Скоро сигурно е дека Антонио Валенсија нема да биде член на Манчестер Јунајтед следната сезона, такво нешто најави и Оле Гунар Солскјер во текот на вчерашниот ...
  сите 109 | | | веќе видена

  Дефанзивецот на Интер за кој многу екипи се интересираат, Милан Шкриниар, очигледно дека својата иднина ја планира со клубот од „Џузепе Меаца“.За овој играч ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Столе Димитриевски доби шанса да застане на голот на Рајо Валјекано по десетина одиграни кола во Примера дивизион, максимално ја искористи укажаната доверба од ...
  сите 11 | | | веќе видена