Валенсија

  во

  Еуфоријата во Мадрид расне, а остана уште еден ден до големото финале од Лигата на шампионите каде силите ќе си ги одмерат тимовите на Ливерпул и Тотенхем. ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Еуфоријата во Мадрид расне, а остана уште еден ден до големото финале од Лигата на шампионите каде силите ќе си ги одмерат тимовите на Ливерпул и Тотенхем. ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Со проекција на „Само еднаш се љуби“, вечер од 20 часот во Кинотеката ќе почне ретроспектива на филмови од Рајко Грлиќ. До вторник публиката ќе може да види ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Според сите најави, Јаспер Силесен го одигра својот последен натпревар во дресот на Барселона за време на куп финалето со Валенсија кое каталонците го загубија ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Холандскиот репрезентативец Јаспер Силесен се жали на како што вели опструкциите од Барселона, во обидот да си замине од клубот. „Податокот дека за мене имаат ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Според сите најави, Јаспер Силесен го одигра својот последен натпревар во дресот на Барселона за време на куп финалето со Валенсија кое каталонците го загубија ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Манчестер јунајтед зад себе има уште една сезона за заборав. Најтрофејниот англиски клуб не само што остана без ниту еден пехар, туку не успеа да се избори ...
  сите 20 | | | веќе видена