Валенсија

  во

  До затварањето на јануарскиот трансфер пазар остануваат само уште неколку дена, а во завршницата секогаш е супер интересно – БИДЕТЕ ВО ТЕК и следете се што се ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Мата веќе пет години е во дресот на Црвените ѓаволи, извесно е дека ова ќе биде последната сезона за него во тој клуб, на лето би можел да си замине како ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Халфот на Манчестер Јунајтед, Хуан Мата е на пат да предизвика битка меѓу европските гиганти, бидејќи во текот на летото станува слободен агент и ќе може да ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Барселона се претстави во многу лошо светло на вчерашното издание на гостувањето кај Севилја каде загуби со 2-0 и е пред елиминација во Купот на кралот. ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Најбогатата држава со нафта во светот Венецуела е во тешка економска, веќе и во политичка криза. Сиромаштијата се повеќе се шири поради што околу три милиони ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Најбогатата држава со нафта во светот Венецуела е во тешка економска, веќе и во политичка криза. Сиромаштијата се повеќе се шири поради што околу три милиони ...
  сите 445 | | | веќе видена

  Најбогатата држава со нафта во светот Венецуела е во тешка економска, веќе и во политичка криза. Сиромаштијата се повеќе се шири поради што околу три милиони ...
  сите 476 | | | веќе видена

  Шпанскиот шампион Барселона сосема неочекувано го ангажираше искусниот Кевин-Принс Боатенг и тоа како засилување за напаѓачката линија. Каталонците одлучија ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Шпанскиот шампион Барселона сосема неочекувано го ангажираше искусниот Кевин-Принс Боатенг и тоа како засилување за напаѓачката линија. Каталонците одлучија ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Шпанскиот шампион Барселона сосема неочекувано го ангажираше искусниот Кевин-Принс Боатенг и тоа како засилување за напаѓачката линија. Каталонците одлучија ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Хетафе со минимални 1-0 ја совлада Валенсија во првиот четвртфинален дуел во Купот на Кралот. Домаќините заслужено имаат предност пред реваншот на „Месталја“, ...
  сите 6 | | | веќе видена