Валенсија

  во

  Ѕвездата на Манчестер Сити и репрезентацијата на Шпанија, Давид Силва, има план кариерата да ја заврши во своето родно место, Лас Палмас. Одличниот играч од ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Давид Силва направи голем трансфер во Манчестер Сити пред точно осум години, а тогаш многумина не го сфатија баш најдобро неговиот потег, бидејќи офанзивниот ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Манчестер Сити и репрезентацијата на Шпанија, Давид Силва, има план кариерата да ја заврши во своето родно место, Лас Палмас. Одличниот играч од ...
  сите 23 | | | веќе видена