Валенсија

  во

  Дефанзивецот на Интер за кој многу екипи се интересираат, Милан Шкриниар, очигледно дека својата иднина ја планира со клубот од „Џузепе Меаца“.За овој играч ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Столе Димитриевски доби шанса да застане на голот на Рајо Валјекано по десетина одиграни кола во Примера дивизион, максимално ја искористи укажаната доверба од ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Валенсија после цели 11 години ќе игра во едно финале, а до таков успех стигна откако изминатава вечер на домашен терен го совлада Бетис со минимални 1:0. ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Валенсија после цели 11 години ќе игра во едно финале, а до таков успех стигна откако изминатава вечер на домашен терен го совлада Бетис со минимални 1:0. ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Македонскиот голман, Столе Димитриевски има одлична сезона во дресот на Рајо Валјекано. Ова е прва негова сезона во најсилната шпанска лига каде покажа дека ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Привремениот менаџер на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер денес одржа редовна прес конференција во пресрет на саботниот натпревар против Саутемптон на ...
  сите 89 | | | веќе видена

  Валенсија го планира Столе Димитриевски за летно засилување. Чуварот на мрежата на нашата селекција во изјава за шпанските медиуми, признава дека има интерес ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Валенсија после цели 11 години ќе игра во едно финале, а до таков успех стигна откако изминатава вечер на домашен терен го совлада Бетис со минимални 1:0. ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Валенсија ќе се пресмета со Барселона во финалето од Купот на Шпанија откако вечерва „Лос че“ на Местаља со 1-0 го победи Бетис во реваншот. Шпанија По 11 ...
  сите 10 | | | веќе видена