Валенсија

  во

  Претставата продолжува, и понатаму нема мир во црвениот дел од Манчестер. Продолжуваат проблемите во Јунајтед, ниту пресвртот против Њукасл не промени многу ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Артуро Видал имаше контроверзна објава на социјалните мрежи за време на натпреварот од Лигата на шампионите меѓу Тотенхем и Барселона со која јасно стави до ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Поранешниот лев бек на Јувентус, Антонио Кабрини зборуваше за фудбалерот кој ова лето пристигна во Торини. Кабрини 13 сезони настапуваше за „старата дама“. Тој ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Барселона притискаше речиси цел натпревар откако рано прими гол од Валенсија и имаше неверојатен посед на топката на гостувањето на „Местаља“, но сепак не ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Вчера со дербито помеѓу Валенсија и Барселона на „Месталја“ беше комплетирано осмото коло во Ла Лига. Натпреварот заврши без победник 1:1. Поведе Валенсија ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Тројца фудбалери денес го напуштија кампот на италијанската репрезентација на Италија поради повреда и нема да играат на престојните натпревари против Украина ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Артуро Видал имаше контроверзна објава на социјалните мрежи за време на натпреварот од Лигата на шампионите меѓу Тотенхем и Барселона со која јасно стави до ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Барселона синоќа ремизираа на гостувањето против Валенсија (1:1) во дербито на осмото коло од Ла Лига. Каталонскиот клуб се наоѓа во голема ...
  сите 13 | | | веќе видена