Валенсија

  во

  Марк Андре Тер Штеген брани во неверојатна форма и со своите блескави изданија се издвои како еден од најдобрите голмани во светот, а покрај тоа што еуфорично ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Што се навивачите се подготвени да направат за саканиот клуб, но и за саканиот играч?Еден навивач преку целиот свој грб го истетовирал Лајонел Меси.Ја ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Вчера во Валенсија се судрија пожарникарите и полицијата. Во градот се славеше Денот на Валенсија. Пожарникарите дојдоа да протестираат против премногу мали ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Вчера во Валенсија се судрија пожарникарите и полицијата. Во градот се славеше Денот на Валенсија.Пожарникарите дојдоа да протестираат против премногу мали ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Познатиот италијански новинар на „Туто Меркато“, Танкреди Палмери во својата статија за Кристијано Роналдо вели дека постојат „теории на заговор“ дека покрај ...
  сите 59 | | | веќе видена